Zomercursus hardlopen voor geoefende lopers

Zomercursus hardlopen

Zomercursus hardlopen voor geoefende lopers

Zomercursus hardlopen voor geoefende lopers start op 15 juni

Blijf jij deze zomervakantie thuis? En wil je aan je hardloopprestaties werken? Goed nieuws! Wij starten op maandagavond 15 juni met een zomercursus voor geoefende lopers. In het Haarlemmermeerse Bos in Hoofddorp. Uiteraard doen we dat op een veilige manier en houden we daarbij voldoende afstand van elkaar.

Loop je al minimaal een half uur achter elkaar hard en wil je beter, verder, sneller met meer plezier en minder pijntjes leren hardlopen, schrijf je dan nu snel in. Vol = vol.

We werken met kleine groepen (maximaal 12 personen) waardoor je veel persoonlijke aandacht krijgt. Een filmpje met een persoonlijke loopstijlanalyse hoort daar ook bij. Daar leer je veel van. Onze groep varieert van 5 km tot halve marathonlopers. Iedereen wordt op zijn/haar niveau uitgedaagd en boekt resultaten.

En lopen met een groep is nu eenmaal hartstikke leuk en stimulerend. Wat houdt jou nog tegen?

Lees meer op deze pagina en meld je daar ook aan.

Deel dit bericht