Verplicht pauze voor de groepstrainingen

Pauze

Verplicht pauze voor de groepstrainingen

Verplicht pauze voor de groepstrainingen

Helaas is er geen ontkomen meer aan. Op basis van de nieuwste coronamaatregelen moeten wij onze groepstrainingen voor 2 weken pauzeren (dus t/m 18 november). Het wordt stil in het bos zonder onze bootcampers en hardlopers. Wij nemen hiermee onze verantwoordelijkheid en gaan heel hard hopen en duimen dat dit slechts twee weken duurt. Dat is te overzien.

In de tussentijd kun je natuurlijk zelf aan je conditie blijven werken door alleen of met één andere persoon thuis te trainen. Gelukkig hebben we daarvoor de trainingsvideo’s nog die we dit voorjaar voor jullie hebben gemaakt! Daarmee geven we je voldoende inspiratie voor afwisselende trainingen. Check de trainingsvideo’s op ons YouTube kanaal.

De personal trainingen gaan wel gewoon door.

Deel dit bericht