Hardloopcursus geoefende lopers start op 15 maart

hardloopcursus 2021

Hardloopcursus geoefende lopers start op 15 maart

Hardloopcursus voor geoefende lopers start op maandag 15 maart

Ben je op eigen houtje begonnen met hardlopen en wil je meer? Onder professionele begeleiding? Bouw je conditie en hardlooptechniek verantwoord op in onze nieuwe hardloopcursus.

Wij starten op maandagavond 15 maart weer met een cursus van 12 trainingen voor geoefende lopers. In het Haarlemmermeerse Bos in Hoofddorp. Uiteraard doen we dat volgens alle geldende maatregelen op een veilige manier en houden we voldoende afstand van elkaar.

Loop je al minimaal een half uur achter elkaar hard en wil je beter, verder, sneller met meer plezier en minder pijntjes leren hardlopen, schrijf je dan nu snel in. Vol = vol.

We werken met kleine groepen (maximaal 12 personen) waardoor je veel persoonlijke aandacht krijgt. Een filmpje met een persoonlijke loopstijlanalyse hoort daar ook bij. Daar leer je veel van. Onze groep varieert van 5 km tot halve marathonlopers. Iedereen wordt op zijn/haar niveau uitgedaagd en boekt resultaten.

Hardlopen met een groep is nu eenmaal hartstikke leuk en stimulerend. Wat houdt jou nog tegen?

Lees meer op deze pagina en meld je daar ook aan.

Deel dit bericht