Beginnen met hardlopen: 1-op-1 training kan nog!

I love running OFC

Beginnen met hardlopen: 1-op-1 training kan nog!

BEGINNEN MET HARDLOPEN, MAAR LET OP

Hardlopen is in deze tijd van het coronavirus opeens nog veel populairder geworden. Logisch, want het is heerlijk buiten, je kunt het alleen doen, of met z’n tweeën en je hebt er niet veel meer voor nodig dan een paar hardloopschoenen. Hardlopen is een geweldige manier om aan je conditie te blijven werken. En bovendien een fijne afwisseling met thuis werken.

Maar, hierbij ook een waarschuwing. Want veel beginnende lopers gaan veel te snel van start, lopen ineens te veel, te snel, te vaak, te lang en/of met een verkeerde techniek, waardoor blessures op de loer liggen. DAT WIL JE NIET. Toch?

Onze groepstrainingen zijn gestopt. Maar het is nog wel mogelijk om 1-op-1 te trainen. Dus, mocht je nu een verantwoorde start willen maken met hardlopen, dan is het misschien wel zo leuk en verstandig om dat samen met Belinda als Atletiekunie gecertificeerd hardlooptrainster op te pakken. Dan heb je er waarschijnlijk het meeste en het langste plezier van.

Neem contact op om een afspraak te maken voor een paar 1-op-1 trainingen, zodat je van een goede start verzekerd bent.
MAIL NU VOOR HET MAKEN VAN EEN AFSPRAAK.

Tot binnenkort!

/ Tags: ,

Deel dit bericht